bip.grabow.pl
Biuletyn Informacji Publicznej
 Urząd Gminy w Grabowie nad Pilicą www.grabow.pl
Elektroniczna Skrzynka Podawcza strona główna 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczna Skrzynka Podawcza 
Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 29 września 2005 roku w sprawie warunków organizacyjno-technicznych doręczania dokumentów elektronicznych podmiotom publicznym (Dz. U. Nr 200 poz. 1651) w Urzędzie Gminy w Grabowie nad Pilicą uruchomiona została elektroniczna skrzynka podawcza na platformie ePUAP. Aby można było złożyć wniosek poprzez ESP, wymagane jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne. Po założeniu konta i zalogowaniu się na platformie ePUAP należy przejść do zakładki Katalog Usług i wyszukać Grabów nad Pilicą. Dokument przekazuje się on-line poprzez wypełnienie formularza bądź dołączenie podpisanego dokumentu.

Po założeniu konta i zalogowaniu się na platformie ePUAP należy przejść do zakładki Katalog Usług i wyszukać Grabów nad Pilicą. Dokument przekazuje się on-line poprzez wypełnienie formularza bądź dołączenie podpisanego dokumentu.


Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: Elektroniczna Skrzynka Podawcza


 

Data wprowadzenia informacji 2009-05-19 08:52:20 Informację zaktualizowano 2009-05-19 09:00:19, wprowadzający: Artur Bogumil
wersja do druku
  Biuletyn Informacji Publicznej - bip.grabow.pl